Growth Factor 9 nasıl kullanılır

Growth Factor 9 nasıl kullanılır

Growth Factor 9 kullanımı oldukça emeksiz ve kolaydır. destan uzatan sağlamlaştırma ürününün 1 kutusunda 20 adet şase bulunmaktadır ve günde 2 defa tüketilmelidir. 1 boduç sıcak suya aynı şase büsbütün boşaltılır, karıştırılır, daha sonrasında hamam olarak tüketilir bu işlemi günde 2 defa sabahleyin ve akşam namazı uygulamanız gerekmektedir. Aç yada tok karna tatbik etmek kişinin tercihine bağlıdır.

 

Growth Factor 9 kullananlar yaptıkları kullanıcı yorumlarında ürünün kesinkes muntazam sadece kullanım gerektirdiğini, diğer muhtelif dayanıklı ancak etki göstermediğini söylüyorlar. Growth factor-9’u üreten firmanın da yaptığı araştırmalarda ürünü muntazam bir şekilde kullananların, 2-3 tarih arayla veya haftada 2 gündüz gibi seyrek aynı şekilde kullananlara gereğince %70 daha müessir sonuçlar aldığı gözlemlenmiştir. Factor 9 yorumlar okunuşu eğer kabile uzatıcı hamil ürünümüzü satın almayı düşünüyorsanız devamlı olarak kullanmanız gerektiğinin bilincinde olarak siparişinizi oluşturun.

 

Growth factor-9’un kullanma talimatları ekseriya ürünün ambalajında bulunmaktadır. şayet tasarruf talimatlarını okuduğunuz halde anlamıyorsanız sitemizin en vücut kısmındaki telefon numarasından alıcı hizmetlerimizi arayarak bu konuda bindi alabilirsiniz.